Hakkımızda

Hakkımızda

Sakarya Güzellik Salonu

Melike Bozacı Estetik & Güzellik olarak, Sakarya'da uzun yıllara dayanan deneyimimizle güzellik ve bakımın en özel halini sunuyoruz. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve onların beklentilerini aşmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Merkezimizde sizlere, lazer epilasyon, cilt bakımı, kirpik lifting, microblading, altın oran kaş alımı, manikür pedikür (spa), ayak bakımı gibi birçok özel hizmet sunuyoruz. Her bir uygulamamızı titizlikle gerçekleştirerek, doğal güzelliğinizi ön plana çıkarıyoruz.

Bizim için en önemli olan, müşterilerimizin rahatlığı ve memnuniyetidir. Bu nedenle, tasarladığımız merkezimizin sıcak ve samimi atmosferinde kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Güler yüzlü ekibimizle, her adımda yanınızdayız.

Sadece dışarıdan değil, içeriden de güzelleşeceğiniz bir deneyim sunuyoruz. Burada geçirdiğiniz her an, huzur ve keyif dolu olacak. Kendinizi şımartmanın ve doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmanın keyfini bizimle yaşayın.

Melike Bozacı Estetik & Güzellik olarak, sizlere kendinizi özel hissettirmek ve en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Bizimle tanışın, güzelliğinize ve bakımınıza değer katın.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoş geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoş geldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.