Hizmetlerimiz
Ana Sayfa >
Buz Başlıklı Lazer
Buz Başlıklı Lazer En açık tüylerde, en ince etkili, acısız ve dört mevsim her ten rengine uygulanabilen Buz Başlıklı Lazer epilasyon sistemi tüm sorunlarının halledildiği yeni nesil bir teknoloji. İleri teknoloji soğutucu mekanizması sayesinde tamamen acısız bir sistem olan Buz Lazer ile ten renginiz, tüy renginiz, nasıl olursa olsun istenilen sonuçlar elde etmek mümkün.
 
tümü »
 
Cilt Bakımı
Cilt Bakımı Cilt bakım uygulamalarında gelişmiş buhar makinelerimiz ve kaliteli bakım ürünlerimiz kullanılmaktadır.
 
tümü »
 
 
Manikür
Manikür Elleri ve el tırnakları güzelleştirmek için yapılan bakıma manikür denir.
 
tümü »
 
Pedikür
Pedikür Pedikür, ayaklarınız ve ayak tırnaklarınızın bakımı demektir. Ayaklarınızın görünümü güzelleştirmek ve ayaklarınızı...
 
tümü »
 
 
Kaş Tasarımı
Kaş Tasarımı Kişilerin göz yapısı, yüz şekli vs. görüntüsüne göre yapılan kaş şekil verme işlemine kaş tasarımı denir. Kaş tasarımı profesyonel ellerden yapılınca çok hoş görünüme kavuşur.
 
tümü »
 
Ağda
Ağda Vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için yapılan bakım türüdür. Bacak, kol, yüz, bikini bölgesi ve tüm vücut için uygulanabilmektedir.
 
tümü »
 
 
Profesyonel Makyaj
Profesyonel Makyaj Yüz çizgilerini bilen, renk uyumunu anlayan bir profesyonel işi olan profesyonel makyaj işini uzman kişilerce yapılması gerekmektedir.
 
tümü »
 
Kalıcı Makyaj
Kalıcı Makyaj Kalıcı makyaj bir uzmanlık işidir. Güzel görünümü sağlayan, kusurları kapatmayı amaçlayan, tarihten günümüze kadar yaşamın içinde oldukça yer alan bir işlemdir.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB